ZÁBAVNÝ FOTOKOUTEK

Služby

NEZAPOMENUTELNÉ MOMENTY S FOTOBOXEM

Naše trendy selfie budka je garancí zábavy každé párty. Pronajímáme fotobudku na všechny druhy akcí - svatbu, firemní večírek, promo akci, veletrhy anebo jakoukoliv jinou akci. Součástí našeho balení jsou tematické rekvizity a fotostěna na míru. Fotobox má dotykový display a umožňuje jednoduchou obsluhu. Hosté si mohou tisknout kvalitní fotky neomezeně přímo na místě nebo si je zaslat na svůj e-mail. Při tom všem jim bude asistovat náš kvalifikovaný zaměstnanec. Kreativitě se při tom u nás meze nekladou. Je libo námořnická, retro nebo párty v rytmu disco 80. let? V tom případě je náš fotobox ta správná volba. Vykouzlíme úsměv na tváři vašich hostů a zabezpečíme originální způsob focení...

SPOKOJENÍ KLIENTI

JAK FUNGUJE FUNFACE?

Branding

Objednejte si naši fotobudku a tiskněte fotky přímo na místě. Na firemních eventech může každá vytisknutá fotka obsahovat korporátní barvy, logo či název akce. Pro soukromou párty či svatbu vám vytvoříme grafiku, která bude ve vašem stylu.

NEOMEZENÝ TISK FOTEK

Vaši hosté budou nadšení, když si budou moci hned po vyfocení fotky vytisknout. Stovky okamžiků si tak odnesou díky našemu fotokoutku hned s sebou.

FOTOPOZADÍ

Aby každá akce byla jedinečná, můžete si vybrat pozadí, které se vám líbí nejvíce. Případně vám jej vyrobíme na míru podle přání. A to všechno v rámci balíku našeho fotoboxu.

Rekvizity

Jaká by to byla párty bez tematických prvků? Zadejte téma a my vám zabezpečíme rekvizity, se kterými budou vaši hosté na fotkách vypadat jednoduše skvěle.