S REKVIZITAMI JE ZÁBAVA

Máte už rezervovanou fotobudku, tematické fotopozadí, a stále byste chtěli něco navíc? Dodáme vám zábavné rekvizity! S nimi zažijete při focení ještě více zábavy a fotky budou vážně stylové. Nemusíte se bát tématu, v našem repertoáru najdete různorodé kousky, které budou pro vaši párty jako ušité na míru.

UNIVERZÁLNÍ REKVIZITY

I bez tématu se s rekvizitami zabavíte. Jednou z nejuniverzálnějších rekvizit jsou emotikony různých barev a velikostí. Skryjte si tváře za emotikony a vytvoříte zábavnou vzpomínku na párty. Emotikony mají různé nálady, proto bude ještě zábavnější, když je přiřadíte lidem podle jejich nálad a chování. Kdo bude „bručoun”?

ZÁBAVNÉ REKVIZITY

Součástí našeho balíku fotokabinky jsou i tematické rekvizity, které dodáme na přání podle typu a tématu vaší párty. Naše rekvizity dají vašim fotkám nový nádech a vytvoří příjemnou úsměvnou atmosféru. Garantujeme, že se u nich vyblázní nejen děti, ale především dospělí.

LÉTO SI ŽÁDÁ TROPICKÉ REKVIZITY

Žhavé dny, žhavé noci a ještě žhavější párty! Vylepšete je pomocí tropických rekvizit plných orosených drinků, tropického ovoce, papoušků nebo květin. V kombinaci s vhodným fotopozadím a rekvizitním drinkem se v průběhu sekund přesunete na nevšední plážovou párty.

NA VEČÍRKY, PLESY I BEÁNIE

Organizujete specifický ples nebo beánii pro fakultu nebo univerzitu? Vybrat si můžete z tematických rekvizit, které do vašeho oboru jednoduše zapadnou! Zda to bude beánie mediků, studentů IT, ekonomů nebo právníků, na svoje si určitě všichni přijdou při focení s rekvizitami, které reprezentují jejich obor.