Zaznamenávání a zachycování vzácných okamžiků a vzpomínek je stále
více a více důležité. S nástupem moderních technologií a kreativních
nápadů přichází FunFace s inovativním produktem, který nabízí nový
pohled na sdílení a uchovávání osobních chvilek.

Instagram se stal klíčovou platformou pro firmy na propagaci své značky a pro spojení se svým publikem. Výsledkem je, že konkurence na platformě je tvrdá a podniky neustále hledají způsoby, jak vyniknout. Avšak vylepšit svůj profil nechtějí vždy jen firmy, ale i různí influenceři nebo mladí lidé.

Na rodinných oslavách je důležité, aby se všichni hosté cítili příjemně a bavili se. Proto je stěžejní vybrat vhodné produkty, které přispívají k dobré náladě. Takových produktů má FunFace ve své nabídce hned několik. Vyberte to pravé pro každou věkovou kategorii.

Slyšeli jste už o FunFace Matrix 3D nebo Twist 360, ale neumíte si představit, jak je využít na vaší akci? Dáme vám hned několik důvodů, proč neváhat a okamžitě je objednávat na každou párty.

Konferencí, veletrhů a expo výstav se účastní stovky lidí, stejně tak se tam většinou nachází i množství prodejců. Každý se zamýšlí, jak svůj stánek odlišit a na první pohled zaujmout návštěvníky, a přimět je strávit co nejvíc času právě v tom svém. Jak k tomu může dopomoci FunFace fotokoutek?

Fit Light je jednak skvělým zpestřením sportovních teambuildingů a dětských oslav, ale dá se využít i jako osvěžení tréninku pro sportovce v různých věkových kategoriích. Co přesně je Fit Light, jak funguje a proč si ho objednat?

Plánujete firemní večírek, svatbu nebo jakoukoli jinou akci, na které nesmí chybět zábava? S FunFace máte na výběr mnoho zábavných produktů, které potěší na párty hosty každé věkové kategorie. Co všechno patří do portfolia FunFace?

Díky fotobudce budou mít všichni hosté na vaší události nezapomenutelné vzpomínky. Pokud však fotobudku přizpůsobíte své události, může vám pomoci vytvořit i jedinečnou atmosféru, kterou si díky fotkám vždy rychle připomenete. Co všechno se dá ve fotobudce a produktech, které se k ní pojí, přizpůsobit?

Plánování svatby může být pro mnohé páry časově náročné. Každoročně se mění různé svatební trendy od typu šatů, přes druh výzdoby až po styl svatebních fotografií. Poradíme vám, jak vaši svatbu zachytit pomocí nejnovějších technologií a vzpomínky udělat doopravdy nezapomenutelnými pro sebe i všechny hosty. Jaké jsou svatební trendy focení v roce 2022?

Na svatbách nebo různých oslavách jsou v posledních letech čím dál tím víc oblíbené  fotoaparáty, které ihned na místě vytisknou fotky pro všechny hosty. Fotografie vám vytiskne i FunFace Printka. Jaké jsou rozdíly mezi Printkou a Instax fotoaparáty?

 

Či pracujete v priemysle organizovania večierkov a rôznych udalostí alebo si chcete len sami spraviť skvelú svadbu či oslavu, je niekoľko vecí, vďaka ktorým bude vaša párty nezabudnuteľná. Fotokútik je jednoznačne jednou z nich. Na akých eventoch by teda FunFace Fotobox nemal chýbať?

Chceli by ste si na svoju akciu objednať fotokútik, ale neviete si z našich produktov vybrať medzi FunFace Fotoboxom a FunFace Zrkadlom? Prezradíme vám, aký je medzi týmito dvoma produktami rozdiel a možno vám tým výber uľahčíme.