NÁŠ FOTOKOUTEK OSVĚŽÍ VŠECHNY FIREMNÍ AKCE

Plánujete vánoční večírek, teambuilding anebo jiný firemní večírek? Tak jste na správném místě. Pronajměte si náš fotobox a máte o jedinečný program na firemní večírek postaráno. Naše vtipné rekvizity a fotostěna zaručeně vyčarují množství úsměvů na tvářích vašich zaměstnanců, zabezpečíme skvělou atmosféru a na zábavné focení s naším FunFace fotoboxem bude každý rád vzpomínat.

FIREMNÍ branding

Fotokoutek, který pronajímáme na firemní akce má stylový dizajn a nezabere mnoho místa. Jde o přenosnou selfie fotobudku s dvěma dotykovými obrazovkami, která umožňuje neomezený tisk fotek přímo na místě nebo jejich zaslání na e-mail. Každá fotka obsahuje vaše logo, název firmy, korporátní barvy, datum firemní akce anebo cokoli, co budete chtít odkomunikovat – grafiku připraví náš grafický tým na míru.

TEMATICKÉ FIREMNÍ AKCE

Součástí našeho balíku jsou i tematické rekvizity na focení a fotostěna podle přání. Kreativitě se při tom meze nekladou. Námořnická párty, 80. léta anebo gala vánoční večírek? Rekvizity na focení připravíme na míru a garantujeme, že vyčarujeme úsměv na tváři všech hostů.

Náš fotokoutek je garancí zábavy každé firemní párty.