O FunFace

Přístroj, který funguje jako selfie fotobudka, ale bez budky, takže nezabírá mnoho místa. Jde o foto-digitální novinku, první na Slovensku. FunFace fotobox je stylové zařízení s čistým dizajnem, které bylo navržené tak, aby bylo flexibilní a zároveň dělalo kvalitní fotografie, které si můžete okamžitě vytisknout. Fotobox má dotykovou obrazovku, na které můžete sledovat svoje fotky během focení a následně si je poslat na mail nebo sdílet na sociálních sítích. K dispozici vám bude po celou dobu i náš zkušený zaměstnanec, který poskytne asistenci v případě potřeby. Součástí našeho balíku jsou i zábavné rekvizity a fotopozadí podle vašeho přání. Náš fotobox je vhodný na všechny druhy akcí - svatby, firemní večírky, maturitní plesy, výstavy a veletrhy nebo jakékoliv jiné akce.

funface

FOTOPOZADÍ NA MÍRU

PŘINESTE NOVOU ZÁBAVU NA VAŠI AKCI

Vyberte si jednu z našich fotostěn a vytvořte originální fotky. Nabízíme veselé, romantické nebo různé jiné tematické fotostěny podle přání. A to všechno v rámci jedné ceny našeho fotokoutku.

ZÁBAVNÉ REKVIZITY

Součástí našeho balíku fotokabinky jsou i tematické rekvizity, které dodáme na přání podle typu a tématu vaší párty. Naše rekvizity dají vašim fotkám nový nádech a vytvoří příjemnou úsměvnou atmosféru. Garantujeme, že se u nich vyblázní nejen děti, ale především dospělí.

PARTNEŘI

BRANDING

PROMUJTE FIRMU VAŠÍM LOGEM NA FOTKÁCH

Jestli chcete odprezentovat logo vaší firmy, název akce anebo jakoukoliv jinou grafiku, stačí, když nám pošlete návrh a o všechno ostatní se už postaráme. Každý, kdo se nechá vyfotit fotobudkou, bude mít vaše logo na své fotce.