FunFace Printka

Pořádná párty si žádá Instagram! Nechat si fotografie z fotobudky FunFace jen na Instagramu není ale žádná sranda. Co tak si je rovnou vytisknout na místě a pochlubit se kámošům, kteří nejsou na sociální síti? S naší Printkou to nebude žádný problém.

Jednoduché POUŽITÍ

Jak už jste si u našich služeb možná zvykli, FunFace je jednoduchý k použití a je s ním spousta legrace. Printka není žádnou výjimkou. Stačí se vyfotit na párty, kde se o zábavu stará i FunFace, fotku postnout na Instagram s vydefinovaným hashtagem a vytisknout si ji na Printce. Hashtag je v případě Printky velmi důležitý, díky němu najdete mezi stovkami fotografií na Instagramu, případně Twitteru, právě ty vaše záběry. Vymyslete si proto vlastní párty hashtag!

STAČÍ VÁM ELEKTŘINA A WI-FI

Pokud máte na vaší akci elektrickou zásuvku a wi-fi připojení, do několika sekund můžete držet v ruce offline verzi svého Instagram příspěvku. Fotky si můžete vytisknout v rozměrech 9x13 cm nebo 10x15 cm. Pokud by přece jen došlo ke komplikacím, na místě vám s tisknutím a ovládáním Printky pomůže náš Printka boy!

KREATIVNÍ VYUŽITÍ

Fotografie z Printky poslouží jako skvělý doplněk do deníků, fotoalb nebo jako dárečky pro přátele, se kterými jste strávili pěkné chvíle na nezapomenutelných akcích. Fotografie z Printky vám zkrášlí nástěnku, pracovní stůl, nebo je klidně můžete využívat i jako záložky anebo si je můžete nechat rovnou zarámovat.

NA KAŽDOU PÁRTY I OSLAVU

Instagram už dávno není jen doménou teenagerů. Svůj profil mají mladší, starší, dokonce i firmy. Printku proto využijete na každé párty, na které se nachází alespoň jeden náruživý „Instagramer”.