AUTOMATICKÁ FOTOBUDKA

FunFace fotobox je plně automatická fotobudka. To znamená, že se nemusíte trápit se složitým manuálním nastavováním všech těch funkcí, které vás mohou mást u zrcadlovek nebo digitálních fotoaparátů. Stačí se dobře postavit a cvaknout. Díky tomu si zhotovíte fotografii z firemní párty s kolegy nebo z narozeninové oslavy s přáteli bez zbytečných „mrzutostí”.

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Pryč jsou časy koleček, tlačítek, páček a jiných složitých ovládacích prvků. FunFace fotobox ovládáte jednoduše - skrze displej. Díky citlivému dotykovému displeji, jednoduchým funkcím a rozhraní nebudete tápat nad tím, co je třeba udělat, na co máte kliknout. Všechno vidíte na obrazovce a přímo přes ni zařízení i ovládáte.

FOTOGRAFIE PŘÍMO NA MÍSTĚ

Focení je zábava, ale kde dostanete vaši fotku? No přece přímo na místě! S FunFace fotoboxem si svoje fotky můžete vytisknout hned po focení a dál se bavit. Tuto funkci oceníte nejen na rozlučkové párty s kámošem, který odjíždí do zahraničí, ale i na svatbě. Jen si to představte: zábavné focení s kvalitním fotoboxem, fotka do několika sekund ve vašich rukou a šup s ní do vzpomínkové knihy pro novomanžele i se zábavným popiskem!

PODĚLTE SE I S OSTATNÍMI

Zatoulaný kolega, kamarádka na dovolené, známá hlídá prcka? Občas na párty chybí lidé, kteří by se rádi bavili s vámi. Přibližte jim atmosféru události alespoň tím, že jim pošlete fotografii z FunFace fotoboxu. Jak? Je to velmi jednoduché, po vyfocení jednoduše zvolte na dotykovém displeji odeslat a naťukejte e-mail dle přání.