NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Jaká je velikost fotobudky?

FunFace fotobox má moderní dizajn, který nezabírá mnoho místa. Je to vlastně fotobudka bez budky, kterou tvoří fotoaparát s velkým dotykovým displejem. Součástí našeho balíku je i fotostěna, která má rozměr 2,80 m na šířku a 2,30 m na výšku. Doporučujeme, aby fotostěna byla vzdálená 2 až 3 metry od fotoboxu. V případě zájmu můžeme připravit i customizovaný rozměr fotostěny.

Je možné umístit fotokoutek i do exteriéru?

Ano, náš fotobox je možno umístit do interiéru, ale i do exteriéru. V případě exteriéru je ale potřebné umístit fotobox pod přístřešek, aby byl schovaný v případě špatného počasí. Doporučujeme vyhradit pro fotobudku prostor o rozměru 3x3 metry.

Musí být fotobudka umístěná v blízkosti elektrické zásuvky?

Ano, na obsluhu fotoboxu je potřeba elektrické napájení (230 V).

Dodáte i rekvizity, nebo ty je potřeba zabezpečit zvlášť?

V rámci každého balíku poskytujeme tematické rekvizity. Rekvizity neustále doplňujeme podle aktuálních požadavků a trendů, takže si určitě najdete to svoje. V případě zájmu umíme dodat jakékoliv rekvizity i na míru. Součástí balíku je i fotostěna.

Jak dlouho trvá rozložení fotobudky?

Rozložení fotobudky trvá přibližně půl hodiny. Standardně jezdíme na akci hodinu před tím, než má začít focení. Na rozložení fotobudky nepotřebujeme vaši asistenci, fotobudku rozloží a připraví náš kolega, který bude fotobox i obsluhovat.

Kdy jezdíte na svatby?

Čas a délka focení závisí na vašich požadavcích. Většinou začínáme po skončení večeře, přičemž přijedeme hodinu před začátkem focení, abychom fotobox připravili.

Kolik fotek si můžu vytisknout?

Tisk fotek je neomezený. Fotku si můžete vytisknout jednou, dvakrát nebo i desetkrát, jednotlivě pro každého hosta, který si chce odnést fotku na památku. Tisk fotky trvá jen 7 sekund. Fotku si můžete vytisknout přímo na místě hned po vyfocení, nebo i později – všechny fotky se ukládají v galerii, kterou si mohou vaši hosté prolistovat a vytisknout tak fotky i zpětně. Všechny fotky je zároveň možné sharovat v reálném čase i na sociálních sítích nebo poslat na mail s předpřipraveným customizovaným vzkazem.

Jaká je kvalita a rozměr vytisknutých fotek?

Máte na výběr ze tří formátů – jednofotku na šířku, nebo dvojfotku a trojfotku na výšku. Na všech fotkách může být umístěný i pásek – s názvem akce, datumem apod. – který připraví náš grafický tým na míru a který se automaticky zobrazí na každé vytisknuté fotce.
Jako novinku nabízíme i tzv. Instafotku, na které odkomunikujeme vaše #hashtagy a doplníme likes.

Posíláte fotky po skončení akce i elektronicky?

Ano. Náš fotokoutek je celou dobu online, to znamená, že si můžete poslat fotky hned na místě na svůj e-mail nebo je nasdílet v reálném čase na sociální sítě. Po skončení akce pošleme celé album fotek na mail, a to ve formě linku na galerii na naší webové stránce, ke které se dostanete vy a následně i vaši hosté pouze skrze heslo. Můžete si tam prohlížet nebo stáhnout všechny fotky.

Kde sídlíte?

FunFace má sídlo v Bratislavě, ale máme zkušenosti s akcemi po celém Slovensku i v zahraničí.