ORIGINÁLNÍ FOCENÍ

Graffiti Wall je vítané zpestření každého firemního večírku, svatby nebo jakékoliv jiné párty. Umožňuje focení a interakci úplně jinak – ale samozřejmě stále originálně a zábavně. Jde o unikátní zařízení, které vytváří věrnou imitaci stěny, na kterou je možné kreslit elektronicky různé graffiti. Vaši hosté si mohou vzít e-spray a dotvořit svoje fotky pomocí barev, obrázků nebo textových vzkazů.

JAK TO FUNGUJE?

1.) Vezměte kamaráda nebo kolegu, vyfoťte se pomocí naší selfie fotobudky a fotografie se objeví v reálném čase na Graffiti Wall.

2.) Vezměte si do ruky e-spray a dokreslete si vlastní rekvizity nebo napište jakýkoliv vtipný vzkaz.

3.) Takto upravenou fotku si můžete vytisknout přímo na místě, poslat na mail nebo sdílet jednoduše přes Graffiti Wall na všechny sociální sítě a podělit se o tento moment s vašimi přáteli.

BUĎTE KREATIVNÍ A VYTVOŘTE SI VLASTNÍ GRAFFITI

Všechny fotky si můžete vylepšit pomocí předdefinovaných vtipných obrázků z naší virtuální galerie nebo dokreslit pomocí e-spraye jako skutečné graffiti. Náš speciálně navržený e-spray nanáší barvu na stěnu elektronicky. Barva vám tak nikdy nedojde a samozřejmě tak neznečišťujete životní prostředí. Paleta nabízí pestrou škálu barev, doplňků, šablon nebo úprav, přičemž každý si určitě najde to svoje.

Branding

Plánuje vaše společnost účast na veletrhu nebo jinou promo akci? Pronajmi si naši Graffiti Wall a garantujeme velký zájem lidí o tuto atrakci u vašeho stánku. Barvy spreje přizpůsobíme vašim korporátním barvám, rekvizity a jednotlivé prvky přizpůsobíme zaměření vaší firmy.