Pronájem svatební fotobudky

Objednejte si naši trendy fotobudku a udělejte svůj den D nezapomenutelným. Připravíme romantické fotopozadí na míru, dáme hostům vtipné rekvizity a o zábavu je postaráno. Naše selfie fotobudka přinese focení úplně jiný nádech a garantuje originální fotky z vašeho svatebního dne. Nejlepší na tom je, že si vaši hosté vytisknou kvalitní svatební fotky z naší fotobudky přímo na místě. Každou fotku si můžete vytisknout jednou, dvakrát nebo vícekrát, protože tisk fotek je neomezený. Hosté si mohou nechat jednu fotku jako vzpomínku na vaši svatbu a druhou nalepit do fotoknihy i s věnováním pro vás. Fotky si můžete poslat i na mail anebo je rovnou sdílet na sociálních sítích. Čtěte více

arrow
shape

FIREMNÍ AKCE

NÁŠ FOTOKOUTEK OSVĚŽÍ VAŠE FIREMNÍ AKCE

Hledáte na vaši firemní akci něco, co tu ještě nebylo? Jste na správném místě. Náš fotokoutek je garancí zábavy každé firemní párty. Zábavné rekvizity a pozadí zaručeně vyčarují spoustu úsměvů na tvářích vašich zaměstnanců a zabezpečí uvolněnou atmosféru a improvizované focení. Náš fotokoutek umožňuje neomezený tisk fotek přímo na místě nebo jejich zaslání na mail. Každá fotka může zároveň obsahovat vaše logo, název firmy nebo cokoliv, co tam budete chtít mít - grafiku připravíme na míru. Podívejte se na seznam našich spokojených klientů v referencích.

Čtěte více

arrow

VEČÍRKY, NA KTERÉ SE NEZAPOMÍNÁ

Kreativitě se u nás meze nekladou. Námořnická, upírská nebo párty v rytmu disco 80. let. Nic nás nezaskočí - podívejte se na naše pozadí a zábavné rekvizity, a jestli tam nenajdete, co hledáte, připravíme vám je na přání. Jestli chystáte tematický večírek, je to ideální možnost, jak využít FunFace fotobox. Naše rekvizity dotvoří outfit vašich hostů a vytvoří uvolněnou atmosféru. Hosté si vytisknou fotku z fotoboxu přímo na místě a odnesou si vzpomínku domů. Nebo ji mohou sdílet na sociálních sítích a podělit se o zábavu se svými kamarády v reálném čase.

Čtěte více