ORIGINÁLNÍ FOCENÍ

Objednejte si fotokoutek na svatbu a udělejte svůj den D nezapomenutelným. Připravíme romantické fotopozadí na míru, dáme hostům vtipné rekvizity na focení a o zábavu je postaráno.

IDEÁLNÍ PROGRAM SVATBY

Naše selfie fotobudka dodá focení úplně jiný rozměr a garantuje kromě skvělé zábavy i originální fotky z vašeho velkého dne. Všichni určitě ocení, že si mohou kvalitní svatební fotografie z naší fotobudky vytisknout přímo na místě. Hosté si mohou nechat jednu fotografii jako vzpomínku na vaši svatbu a druhou nalepit do fotoknihy i se svým věnováním pro vás. Fotografie si můžete poslat i na e-mail nebo je rovnou sdílet na sociálních sítích. Stejně tak si můžete vybrat typ fotografií - chcete jednofotky, dvoj- a trojfotky anebo GIFka? To pro nás není problém, typ svatebních fotografií přizpůsobíme podle vašich požadavků.

HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ DAR?

Pronájem svatebního fotokoutku FunFace je vhodný i jako svatební dar, kterým nepohrdne určitě žádná nevěsta. Naši selfie fotobudku si můžete pronajmout na pár hodin nebo i na celou noc. Je to stylové zařízení s pěkným dizajnem a dvěma dotykovými obrazovkami, které nezabere hodně místa - ať už máte svatbu na zámku, v hotelu nebo ve venkovním prostředí. Svatební fotobudka určitě vykouzlí úsměv na tváři každého svatebčana.

REKVIZITY NA SVATBU

Součástí pronájmu svatebního fotokoutku jsou i rekvizity a romantická pozadí. Naše rekvizity dají svatebním fotografiím nový rozměr a vytvoří pohodovou atmosféru. Garantujeme, že se s nimi vydovádí nejen děti, ale hlavně dospělí. Chcete vlastní fotostěnu s vaším motivem svatby? Ani to není problém, pošlete nám vaše svatební oznámení nebo vaši představu, a my vám fotostěnu připravíme na míru.

Podívejte se na fotky našich šťastných nevěst