FOTOBUDKA NA KAŽDOU OSLAVU

Fotobudka FunFace se neztratí na žádné oslavě. Ať už to má být komornější slavnost v úzkém kruhu známých, romantická událost, velká firemní párty nebo obrovský salon pro veřejnost. Návštěvníci anebo hosté každého eventu ocení zábavu a možnost vytvořit si vzpomínkovou fotografii.

NEZAPOMENUTELNÉ TEAMBUILDINGY

Kolektiv je třeba utužovat a teambuildingy jsou skvělou příležitostí, jak toho docílit. Žádné nudné posezení u stolu, kde se mezi sebou baví jen nejbližší sousedé. Pronajměte si na teambuilding fotobudku FunFace a sledujte, co se začne dít! Kolegové se uvolní, začnou pózovat, bavit se, a to je ta správná atmosféra, ve které se z neznámých lidí sdílejících kancelářský prostor, stávají kamarádi a týmoví hráči, kteří se navzájem podrží. A o tom by teambuildingy měly být.

AUTOSALONY A EXPA

Fotobudka FunFace se neztratí ani na takových velkých akcích, jakými jsou autosalony nebo výstavy EXPO. Různí klienti si objednávají fotobudku ke svým stánkům a nabízí svým fanouškům možnost zvěčnit si památné chvíle, například u nového modelu auta. Mají vlastní brandingy a fotoplátna.

SVATEBNÍ ZÁBAVY

Každá nevěsta chce svůj velký den zvěčnit a zachytit na nádherných fotografiích. Dá se to udělat i jinak! Například pomocí fotobudky FunFace, která bude pro svatebčany sloužit zároveň jako atrakce. Představte si ty skupinky veselých, vymóděných lidí, jak šaškují před objektivem, následně rovnou tisknou fotky a potom je lepí do knihy se srdcervoucími popisky. Jednoduše krásná památka na tento krásný den.