26 Nov

5 důvodů proč si na svou párty objednat Twist 360 nebo Matrix 3D

Slyšeli jste už o FunFace Matrix 3D nebo Twist 360, ale neumíte si představit, jak je využít na vaší akci? Dáme vám hned několik důvodů, proč neváhat a okamžitě je objednávat na každou párty.

Matrix 3D není klasická fotobudka

Proč je focení v Matrix 3D úplně jiným zážitkem než focení v běžných fotobudkách? Zaprvé vás bude najednou fotit až 7 fotoaparátů z různých úhlů, což je samo o sobě nevšedním zážitkem. Následně se jednotlivé fotografie spojí do pohyblivé 3D animace, kterou ihned dostanete na svůj e-mail. Takže výsledek také doopravdy stojí za to! Jaké jsou další důvody, pro které se vyplatí na svoji párty zajistit Matrix 3D i Twist 360?

1.      Zajímavé animace, které vás budou bavit

Pokud patříte mezi lidi, kteří mají plný disk nebo mobil fotografií, které si už nikdy pořádně neprohlédnou, ani je nedají vyvolat, můžeme vás ujistit, že Matrix 3D je jiný. Zábavné pohyblivé 3D animace, které jsou výsledkem focení, určitě nenecháte jen tak, ale prohlížet si je vás bude bavit doopravdy pořád dokola.

2.      Animace zaujmou na sociálních sítích

Na sociálních sítích je každý den tolik obsahu, že už občas všechno splývá a je doopravdy těžké sdílet něco, co vynikne a ostatní i zaujme. S animacemi z Matrix 3D však nebudete mít problém odlišit se. Pohyblivé fotky jsou něčím výjimečným a tyto animace pobaví i vaše známé. Díky okamžitému zasílání animací na váš e-mail je můžete s okolním světem sdílet skutečně ihned.

3.      Twist 360 všechny rozhýbe

Mnozí lidé by se určitě fotili mnohem raději, avšak nevědí, jak se na fotkách tvářit, nebo jaké pózy zvolit. V takových chvílích je skvělou volbou Twist 360. Točna, na kterou se vejdou až 3 lidé, vás během focení automaticky otáčí a vy tak budete mít zajímavé fotky z různých úhlů. Při focení na točně se kromě toho určitě hodně nasmějete a nebudete tak mít nouzi o přirozený úsměv na všech fotografiích.

4.      Skvělé využití pro zábavné rekvizity

Během focení, ze kterého vznikne 3D animace, mohou ještě více vyniknout i různé zábavné rekvizity. Možnosti výběru rekvizit jsou doopravdy široké a nepochybně najdete takové, které se přesně hodí na váš event. Na 3D animacích vypadá skvěle i speciální širokouhlé 3D fotopozadí.

5.      Zábavný zážitek pro každého

Všechny aktivity, které na vaši párty vymýšlíte, děláte zřejmě v prvé řadě proto, aby se zabavili vaši hosté. S focením na točně Twist 360 nebo s Matrix 3D vytvoříte pro všechny návštěvníky podmínky pro speciální zážitky, které si v podobě fotografií či animací odnesou i s sebou. Vaše párty tak bude pro všechny skutečně nezapomenutelná.