DOTVOŘTE SI UNIKÁTNÍ ATMOSFÉRU

Už samotné focení pomocí fotobudky FunFace má své kouzlo, a co potom až vám povíme, že celý zážitek můžete posunout ještě o level výše? Pomocí fotostěny na míru přesunete svoji párty z prostorů oblíbeného podniku, restaurace nebo jakéhokoli jiného prostoru do netradičních míst.

VYBERTE SI FOTOSTĚNU PODLE TÉMATU

Oslavujete Halloween? Není problém, vyberte si naši strašidelnou fotostěnu plnou zubatých tykví. Máte šik dress code, za který by se nemusel stydět ani James Bond? Zkuste fotostěnu s agentem 007. Ať už se rozhodnete pro jakékoli téma, vždy se umíme dohodnout a připravit vám odpovídající pozadí, díky kterým budou vaše fotografie ještě zábavnější.

FOTOPOZADÍ NA MÍRU

PŘINESTE NOVOU ZÁBAVU NA VAŠI AKCI

Vyberte si jednu z našich fotostěn a vytvořte originální fotky. Nabízíme veselé, romantické nebo různé jiné tematické fotostěny podle přání. A to všechno v rámci jedné ceny našeho fotokoutku.

ABSTRAKTNÍ VZORY

I když nemáte určené téma události, anebo dokonce dress code, vždy si můžete vybrat z různých motivů, které se hodí na každou párty. Jednobarevná pozadí, jemné květy, vesmírné motivy anebo dokonce blyštivé opony - výběr je jen na vás.

VÁNOČNÍ FOTOSTĚNY

Velké oblibě se těší naše vánoční fotostěny, které vás na fotkách přenesou do zasněžených krajin, k voňavým medovníkům nebo přímo pod stromeček. Jestli plánujete vánoční posezení s přáteli či kolegy, tohle je to pravé pozadí pro váš event.

ROMANTICKÝ MOTIV PRO NEJROMANTIČTĚJŠÍ DEN

Ani svatební den se neobejde bez své tematické fotostěny. Vyberte si z jemných romantických motivů tvořených srdíčky nebo květy. Díky fotostěně sjednotíte fotografie svých svatebčanů a výsledek bude vypadat ve vaší fotoknize skutečně profesionálně!